Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 20:55   #10
Rhamona
Banned
 
Reputacja: 1 Rhamona nie jest za bardzo znany
Wernachien ja ci radzę olać w ogóle całą tą reputacje i fakt, że ktoś ci dał "minusa". Stawiam na to, że się pomylił lub po prostu chciał zobaczyć co się stanie. Przyznam, że mnie też korciło aby komuś wystawić minusa od tak żeby zobaczyć, czy gdzieś będzie widoczne, że dostał, zanim pojawiły się te tematy wyjaśniające co to w ogóle jest ta Reputacja ;>

A teraz moje zdanie na ten temat, jeśli mogę
Reputacja w takiej formie jak ją tu widzimy aktualnie wydaje mi się swoista - nie ma chyba nigdzie takiej. Poza tym kolejne narzędzie, które określa nam użytkowników i pozwala na szybkie ich szufladkowanie. Podobnie było z piwami. Tylko teraz niestety, nie da się zrobić takiej furory jaką (pochwalę się) osobiście udało mi się uczynić na starym forum. Nowy, prężny i odznaczający się sensownymi postami użytkownik nigdy nie zdobędzie takiej Reputacji jak Stary wyjadacz, który po prostu tu siedzi i smęci (czy w ogóle jest tu ktoś taki?). Z piwami było fajniej, bo choć ilość postów przyrastała powoli i bezwładnie (tak jakby) to Piwa wyrażały sensowność i zgodność z tymi postami. Można więc było mieć mało postów ale dużo piw. Wydaje mi się to sprawiedliwe, bo nie było to kolejnym narzędziem aby dyskryminować nowych użytkowników.
Aktualna Reputacja jest taka sobie, nic mi nie mówi. Właściwie, równie dobrze możemy sobie zobaczyć ile kto ma "kostek"... Przynajmniej w tym momencie to jest wprost proporcjonalne (poza wyjątkiem kilku osób). Może jak wzrośnie popularność na rozdawanie Reputacji, sytuacja się zmieni? Zobaczymy...
 
Rhamona jest offline