Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2015, 18:02   #324
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
31 maja, wieczorem zamykam sesję i komentarze!
Kto chce jeszcze dopisać jakiś fajny epilog ma jeszcze dobre dwa i pół dnia, więc na pewno zdążycie.

Obecnie chodzą mi po głowie koncepty różne na kontynuację, muszę tylko wybrać właściwy. Początek rekrutacji (wasza trójka startuje z dziką kartą, choć nie jest to oczywiście obowiązkowe) w drugiej połowie czerwca lub na początku lipca. Chyba że coś mi wypadnie.

Cytat:
Napisał devilnevercr Zobacz post
Can't wait!
Już się piszę na to, tylko muszę ogarnąć jak mojego ucznia alchemika zlevelować bo I edycja to wciąż dla mnie czarna magia
Tu nic skomplikowanego nie ma. 100 PD za zmianę profesji, 100 PD za podniesienie czegoś o +10% lub +1, w zależności od cechy. 100 PD za nauczenie się umiejętności z listy profesji. Jak nauczysz się Rzucania czarów, otrzymasz dwa losowe zaklęcia magii prostej, ale nauka dalszych będzie niedozwolona, dopóki nie poznasz sekretnego języka magicznego.

Cytat:
Napisał Fyrskar Zobacz post
Po zakupach, zgodnie z cennikiem, miałby 19 zk, 2 s i 52 p.
Zgadza się?
Zazwyczaj wierzę graczom i nie zaglądam im w portfele. Choć czasem mi się zdarza. A tak naprawdę to nie lubię liczyć...
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 29-05-2015 o 18:17.
TomaszJ jest offline