Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2015, 23:09   #40
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Karl odprowadził wzrokiem towarzyszy.

Zdziwił się, że ktoś do niego podzedł. Podniósł wzrok i bacznie się przyjrzał karczmarzowi. Zastanawiając się jaki cel mu przyświęca.

- Piwa nie odmówię. Każdego coś trapi dobry człowieku. Mnie nie bardziej od innych. Nie mam powodu by sie obawiać Oswalda- rzkł Karl, po czym dodał trochę ciszej- To raczej on mnie...

Nie czekając na reakcję Karl zapytał:

- A tutaj gospody jacyś obcy ludzie nie odwiedzają? Sami swoi na piwo przychodzą? W ogóle co o tym wszystkim myślisz co się dzieje w Waszej okolicy. Trochę dużo jak na dwie wioski, prawda? To znaczy tu u Was i tam w wiosce obok. – zagadnął Miller wiedząc, że karczmarze to zawsze świetny obiekt do wyłowienia plotek i informacji.

Następnie jeszcze nim dopił piwo do końca a karczmarz już mu odpowiedział zagadał ponownie:

- Jakieś plotki karczmarzu słyszałeś? Na pewno żeś słyszał tylko czy się podzielisz, hmm? – uśmiechnął się przymilinie łowca
 
Dnc jest offline