Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2015, 11:13   #196
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra.

Czas na domknięcie tury dla Was do najbliższej środy - czyli do 3 czerwca 2015r.

4 czerwca jest dniem wolnym i będę chciał go wykorzystać na napisanie dla was odpowiedzi.

Posty mogą być "grupowe".

Od następnej kolejki podkręcam śrubę w tej sesji i zaczynam pilnować Waszej aktywności i jak będzie wyglądała tak, jak wyglądała do tej pory rozważę jej wcześniejsze zakończenie. By być z wami uczciwym informuję o tym wcześniej, byście mieli tego świadomość. Nie podoba mi się, że najprostszy dialog rozgrywacie po kilka dni.

I albo coś z tym zrobicie, albo ja coś z tym zrobię.

Liczyłem na więcej zaangażowania z waszej strony w chwilach, kiedy ja niestety nie mogłem go dać od siebie.

Mam nadzieję, że uda nam się sprężyć i zagrać w Łowców jak należy, albo nie grajmy wcale. Dobra?

Możemy się tak umówić? Ja ze swojej strony, jak coś działo się w moim życiu to pisałem, ze moja aktywność będzie mniejsza, ale starałem się, by sesja szła do przodu mimo wszystko oddając znaczną jej część w wasze ręce.

A jeden wpis na dwa dni na GG docku to żadne tempo, naprawdę.

pozdrawiam i czekam na posty.

Sam_u_raju - możesz wrzucić to, co napisaliśmy. Przepraszam Cię, ale Gryf miał przeprowadzkę na głowie, więc już nic nie doda od siebie raczej i opuści tę kolejkę.

Dziewczyny - możecie wrzucić swój dialog jako jeden post, jeżeli chcecie. Ważne dla mnie, bym miał deklarację kto zasuwa pod Stonehenge, a kto zostaje z tyłu.

Termin 3 czerwca jest terminem nieprzekraczalnym.
 
Armiel jest offline