Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2015, 11:44   #45
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
KOMUNIKAT.

Niniejszym chciałbym podać do wiadomości gdyż prawdopodobnie będę zmuszony porzucić tą sesję pomimo, że fabularnie zapowiadała się dość ciekawie - przynajmniej taką miałem nadzieję.
Przyczyną pośrednią jest ja sami zauważyliście, że sesja rozwija się słabo.
Główną jednak przyczyną i nie boję się do tego przyznać jest fakt, że najprawdopodobniej przeceniłem swoje możliwości sprawdzenia się jako Mistrz Gry. Tworzenie świata gry i prowadzenie sesji to fajna zabawa, ale i kawał ciężkiej roboty. Wydaje mi się, że nie podołam temu zadaniu.
Przepraszam z góry wszystkich, którzy nakręcili się na tą sesję, ale raczej nie będę w stanie sprostać temu zadaniu.
Mimo wszystko nie myślcie o mnie źle - jak to mówią nie myli się tylko ten co nic nie robi.
Dziękuję za czas poświęcony na tworzenie KP i jeszcze raz przepraszam, że zawiodłem.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline