Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 22:44   #10
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Question Pytania

1. Napisy

Cytat:
Napisał Fistus Zobacz post
- W zależności od ilości pkt reputacji zmienia się napis po najechaniu na wskaźnik reputacji.
Zatem, czemu większość napisów jakie czytam, niezależnie od ilości punktów reputacji (1, 2, 10) ma: NickHere is on a distinguished road?

2. W moim panelu użytkownika mam naście punktów reputacji. Przekłada się to na jeden przy zielonej diodce. Zakładam, że to jest przyczyną odpowiedzi na 1, dobrze?

3) Czy jest gdzieś dostępna (lub będzie) przekładnia jednego (punkty w panelu) na drugie (punkty przy diodce)?

4) Jaka jest skala tychże napisów? Jak dotąd znam dwa: wspomniany wyżej distinguished road oraz Twój 'soon will be famous'. Są jakieś inne?

5) Czy mogę w jakiś sposób sprawdzić, komu dodałem/odjąłem reputację? Jeśli tak, jak? Jeśli nie, czemu?


Dziękuję za sam temat, z przyjemnością poczytam odpowiedzi.
 
Tammo jest offline