Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2015, 08:00   #12
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
@Gveir

Możesz. Ale zrób tę kartę porządnie takiej wersji jaką mi przysłałeś mówię kategoryczne nie!

@devilnevercr

Drużyna w zamyśle miała podrózować pieszo. Ale jak mi się twój kurier bardzo spodoba to drużyna dostanie samochód w prezencie. Za dobry formularz i paskudną chorobe jestem skłonny dac wam to auto. Też wolałbym żebyś odezwał się do mnie na fb. Postać ma opierać się głównie na reputacji?

@Ardel

Komputerów raczej jako takich ani maszyn nie przewiduje - a już na pewno nie w pierwszej części kampanii, w kolejnych raczej też unlikely... Jeśli chcesz odezwij się do mnie na fb (Adrian Podeszewski) dogadamy się co do twojej postaci.

@All

Tak tylko jakby co to... nie widzę póki co żadnego rangera ani cwaniaka? Samymi wojownikami macie zamiar grać? Będą prezenty za typowego cwaniaka (w sensie złodziej albo coś w tym stylu)
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 02-06-2015 o 08:52.
AdiVeB jest offline