Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2007, 02:53   #50
Alien_XIII
 
Alien_XIII's Avatar
 
Reputacja: 1 Alien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie cośAlien_XIII ma w sobie coś
Jak tylko będzie możliwość postaram sie świat nakreślić bardziej zwłaszcza, że różni się nieco od standardowego fantasy, lecz bardziej sytuacją polityczną i rasową niż np. tym, ze stworzony jest z magii (jak to jest w jakimś settingu do DnD, którego nazwy nie pamiętam)
Staram sie pisac jak mogę najszybciej, lecz nie mamy ustalonych żadnych reguł.
Po pierwsze jak wiecie staram sienie tworzyć skryptów czyli nie ciągać was na chama z pkt A do pkt B. Macie drogę nadludzko wręcz otwartą i co sie bedzie dziać zależy w pełni od was. Szybkosć pisania postów daje wiele do życzenia, ale tu już minus u was. Zdychanie sesji zależy w pełni od tego. Jeśli nie wiecie czy cos napisać czy nie, bo często tak sie mi gracze tłumaczyli, że nic nie piszą od miesiąca, bo nie wiedzą co to trafiał mnie szlag. Aktualnie mam w wątku Lhian sytuacje patową jak i zdarzyło sie kilka razy. Pisze sie wtedy jakiś post choćby by zapchać czas jeśli wiecie o co mi chodzi. Mowiący, że nic nie robie, ale nie bedący brakiem posta, choć wydawało by sie, że to to samo.
Jeżeli sesja was męczy jak to Harv napisał to kończymy i nikt nie będzie płakał. Jeśli nie nadążacie jak zauważyłem Sczmur to nakreślmy jak często piszemy posty. Chce żebyśmy wiedzieli na czym stoimy, bo nienawidzę sytuacji patowych oraz takich w których nie wiem na czym stoję, bo już nawet pisałem do moda żeby wątek zamknął w desperacji - na szczęście brak odzewu
 
__________________
Great men are forged in fire
it is the privilege of lesser men to light the flame
Alien_XIII jest offline