Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2015, 21:38   #102
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
TURA 9

  • czas na posty: do 8.06 - przedłużona ze względu na długi weekend
  • czas w postach: walka i jej implikacje.
    • UWAGA - czekam na posty, nie kokoszenie się na docu, zwłaszcza że część osób wyjeżdża na długi weekend
    • UWAGA 2 - nie przechodzicie przez portal, akcja obejmuje tylko uwolnienie jeńców. W czasie gdy reszta walczy Franka i Zoja idą w stronę portalu. Ewentualnie może do nich biegiem dołączyć Gergo.
  • Liczba koboldów: kilkadziesiąt. Część się kotłuje w zwalonym namiocie, część jest ranna i niezbyt chętna do natychmiastowej walki, reszta próbuje się jakoś zebrać. W postach opisujecie swoje starania i ewentualnie uderzacie do mnie po rezultaty.
  • Ponieważ połowa czaromiotów nie jest łaskawa odpisywać z panelu zużytych zaklęć czary dobrałam i odpisałam arbitralnie i mało co macie już na stanie - vide panel. Jeśli jeszcze nie zauważyliście nie jestem MG typu: "jedna walka na dzień" i porządek w panelach to podstawa.
  • Odpisałam również włócznie, którymi z założenia ciskaliście.

Mam nadzieję, że autopilot nie był zły - raz, że nie chciałam znów kilometrowej dyskusji na docu, dwa - chciałam uruchomić czaromiotów, których jednak po coś wybraliście...
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 02-06-2015 o 21:44.
Sayane jest offline