Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2015, 08:03   #24
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
@Lechu

Od rewolwerowca do jajogłowego :P potrafisz zaskoczyć człowieka z samego rana :P a szkoda trochę bo rewolwerowiec mi przypadł do gustu :P

@Zombianna

Doc jak najbardziej. Moim zdaniem kazdy dialog międzypostaciowy powinien być robiony w doc'u - nieważne czy to BG-BG czy BG-BN. Samowolki dać nie mogę, bo zaraz zrobi się ogromny bajzel... ustalmy tak - podczas normalnych działaności nie wymagających żadnej odgórnej kolejności tur niech każdy robi jak chce np. Szarlej rzuci jakimś tekstem -> Zombie odpowiada cięta ripostą -> Szarlej nie wytrzyma i znowu coś dopowie -> Lechu się wtrąci -> etc. etc.

Do tego oczywiście wszelakie przemyślenia postaci są jak najbardziej mile widziane i tez nie narzucam restrykcji typu - jedno przemyslenie na osobę :P

Trochę to chaotycznie brzmi ale mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi.

Kwestia walki będzie rozwiązywana w doc'u. Tutaj zerżnę z sesji Pip'a bo działało to moim zdaniem świetnie. Walki na forum trwaja zazwyczaj bardzo długo jak się nie wprowadzi żadnych zmian. Moją zmianą jest tutaj doc gdzie walka bedzie opisywana przy dobrych wiatrach w jednym poście. Chyba że będzie to dłuższa walka wtedy raczej nie.

@Szarlej
Postać zaakceptowana - jestes pierwszym oficjalnie przyjętym graczem. A tak poza tym to - nie zachwalaj nie zachwalaj :P może się potoczyć różnie.

@Devilnevercr
To nie mnie masz na fb :P kogoś innego molestujesz :P
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 03-06-2015 o 08:15.
AdiVeB jest offline