Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2015, 15:09   #42
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Taka specdyskusja rozgorzała... Aż strach się odzywać jak się nie zna systemu... Noo alee...

- Czy ja dobrze kumam, że to coś w stylu jakby w Marvelowie ludzie nagle "odkryli" mutantów i postanowili się ich pozbyć, głównie za pomocą techniki?

- I to miałyby być klimaty wymierania rasy, wspomnień o dawnej chwale i potędze, undergroundzie, partyzantce i rebelii?

- Hmm... W takiej sesji jak dla mnie musiałaby być jakaś nadzieja dla naturali. Jakiś azyl jak te miasto ludzi z Matrix'a, jakiś odłam ludzi z ktorymi jest szansa się dogadać, rozwalenie tych labów od tej dziwnej substancji, szczepionka czy coś w ten deseń. Coś za czym można podążyć, złapać, chwycić i skoczyć jeszcze raz do gardła przeiwnika. Wtedy tak. To jest dla mnie ciekawe. Ale samo umieranie nigdy mnie nie jara na żadnej sesji. Co innego podziemie i rebelia. No ale mówię, ŚM właściwie nie znam i nie mam pojęcia jak to się ma do niego
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline