Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2015, 22:59   #51
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Hmmm... :P

Przywitam się najpierw ładnie i oficjalnie ze wszystkimi... a skoro tak sweet mnie wywołujecie, to i się wypowiem:

Jeeeeee, bryka!! Jak najbardziej, jestem za, będzie dulce niño Marii i tak, jak najbardziej mogę zrobić kartę wozu(jak mi kto podrzuci dane techniczne, po tym jak w końcu zdecydujemy, co bierzemy).

Osobiście byłabym za Dodge Power Wagon, ten zielony lub ten ostatni, czerwony... chociaż bardziej za tym zielonym i z tego co już nieco wygooglowałam, tam też jest miejsce na 6 osób. Dobry do terenu, ma linę, no i wygląda czadowo... a właśnie, powinniśmy chyba wybrać ze 2 "stałych" kierowców co? Nie wiem jak u was ze statami w prowadzeniu, może MG niech zaproponuje 2 z najlepszymi jeśli nie chcecie wysokości swoich umiejek wyjawiać/nie ma uparciuchów którzy chcą auto prowadzić i koniec?

No i zaczęłam negocjować sprawy mechaniczne odnośnie naszego pojazdu, żeby nie był taki "goły", ot 1, może 2 maciuuuuuupkie/tanie przeróbki chociażby z uwagi na zużycie paliwa?
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline