Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2015, 13:23   #4
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Proponuję aby to no_to_ten zaczął kolejkę - jego postać dostrzegła grupę gangerów. Będzie nienaturalnie jeśli zaczniecie pisać tak jakby bez wiedzy o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Gdyby nie Johny to byłoby cienko z wami a tak macie te kilka minut na obmyślenie planu.

A pierwsza potyczką chcę sprawdzić przede wszystkim was potencjał w walce oraz to ja bedziecie wspolpracować.

@ Szarlej

Motocykle odjechały wraz z fugronem. Także raczej nie zdobędzie już zaraz motocykla

@ Lechu

Świetnie. Możesz zrobić avatarki. Jak najbardziej mi to pasuje. Tych z pierwszego posta myslę że nie trzeba obrabiać, dość nieźle pokazują tamtejszy krajobraz.

@ All

Jeśli komus nie podoba się pierwszy post i chce sobie odpuścić to śmiało, żeby nie było sytuacji że za dwa posty będzie "ja odpadam" ale mam nadzieje ze sie spodobało i przywalimy dość mocno w te sesję.
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 10-06-2015 o 13:32.
AdiVeB jest offline