Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2015, 15:46   #13
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał no_to_ten Zobacz post
No to i ja dopełnię formalności : czołem wszystkim.

Mam pytanie, które musicie mi wybaczyć, to moja pierwsza sesja pbf. Lepiej spytać i wyjść na jełopa, niż nie spytać, zrobić źle i w rezultacie też wyjść na jełopa.

Nie muszę chyba mówić innym, że ktoś się do nas zbliża? Tj. Adi już to opisał w poście, zakładam więc, że podzieliłem się ta informacją?

I pytanie na przyszłość. Jeśli będę chciał prywatnie z kimś pogadać, to rozumiem, że stworzymy osobnego doca z tą osobą? Czy normalnie pisać w poście, zaznaczyć jakoś że rozmowa jest prywatna i ufać, że nikt inny jej nie przeczyta?
Luzik chłopie, kto pyta, nie blondzi, a pogadać i wyjaśnić zawsze warto

Odniosę się do pytania od rozmowach prywatnych postaci - doc chyba będzie najlepsza opcją, zależy jak długą rozmowę chcesz przeprowadzić. Jeśli to luźne pojedyncze pytanie, rzucone do drugiego gracza, dałabym je w poście i jeśli potrzeba, wtedy właściwą część rozmowy zrobiła w docu, a wrzuci ją osoba z którą rozmawiasz

Ogólnie postulowałabym za przeprowadzaniem gadaniny przez doc, bo to szybkie, wygodne i nie rozwleka sesji na X stron, podczas których dwie postacie wymieniają się spostrzeżeniami.
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline