Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2015, 15:55   #15
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał AdiVeB Zobacz post
Potwierdzam słowa Zombie ale tez nie do przesady w porządku? Żeby sesja nam się nie przesniosła całkowicie do doc'a. Jakieś ograniczenia trzeba bedzie wstawic. Ale to juz jak zobaczymy co i jak z tego wszystkiego wyjdzie.
Na razie ograniczmy to może do rozmów, hm? Co będzie spotem - się zobaczy

Dobra, no to napiszę zawczasu.
Jeśli ktoś by do czegoś June chciał wykorzystać: do gadania, ustalania czegokolwiek, albo żeby się z niej ponabijać, jestem dostępna między 22 a 4. W razie potrzeby powinnam dać radę zawlec dupsko w internety i wcześniej, ale prosiłabym tylko o info na pw parę godzin wcześniej, że będę potrzebna, lub smsa. Odpowiadam dość szybko, chyba że akurat mnie roboczy gruz przywali (czego do października nie przewiduję, na szczęście ;__; ).

Jestem zawsze chętna do podłubania czegoś, więc za cała argumentację wystarczy "cho na doca"
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline