Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2015, 11:29   #20
Lakatos
 
Lakatos's Avatar
 
Reputacja: 1 Lakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znany
No i na mnie kolej.
Witam serdecznie współgraczy oraz naszego Mistrza. Cieszę się, że znalazło się miejsce dla Hargina w tej kompanii.
Obyśmy dotarli w komplecie i w dobrych humorach do końca przygody.

Powiedziawszy szczerze planowałem trochę później siąść do napisania posta, ale widząc wasze szalone tempo postarałem się szybciej do tego zabrać. Co by nie wstrzymywać sesji, jeśli można.

Co do deklaracji na następną turę. Jeśli Harginowi uda się bez szwanku dotrzeć do kamienicy, to naładuje kuszę, a później jeśli się da to obejdzie budynek, szukając jakiegoś tylnego wyjścia, gdzie by się przyczaił na ewentualnie uciekających przeciwników.

A na koniec, jeszcze po prosiłbym poradnik jak justuje się tutaj na forum. Gdzieś to kiedyś czytałem, ale już nie pamiętam.
 
Lakatos jest offline