Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2007, 18:24   #47
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
To ja dam, jak przyjmiesz bomba, jak nie, no cóż starałem się

Imię: Mateusz

Nazwisko: Nowak

Ksywa: Misiek

Wiek: 17lat

Historia: Mati wywodził się, że tak powiem, mieszanego osiedla. Nie należał do najbogatszych, najbiedniejszy też nie był, taka, hmm, średnia krajowa. Kopał piłkę z kumplami po osiedlu, popisywał się przed dziewczynami i dokuczał starszym osobom. Pewnego dnia wraz z kumplami poszedł na mecz. To czego tam doświadczył zmieniło go w kibola. Od tamtego czasu nie opuszczał żadnego z meczy, opuścił się w nauce, stał się bardziej chamski. Nadużywał alkoholu, lecz nie palił... szkoda było mi pieniędzy, które mógł wydać albo na bilet na mecz albo na piwo. Chodził na siłownie by popracować nad wyglądem... W wieku 16 lat dostał 2lata w zawiasach, za pobicie jednego z kibiców Pogoni.

Umiejętności: Bieganie 8/10, Walka na piąchy 9/10, Rzucanie cegłówkami itp 10/10, Jazda rowerem 9/10, Gra w "nogę" 8/10 (bramkarz szczególnie), Umiejętności złodziejskie 5/10

Proszę masz KP... Dajcie se na luz... Czy ja wiem, czy Mira głupoty pisała... Raczej Dreak ale spox
 
Panda jest offline