Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2015, 10:00   #26
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Wrociwoj z niechęcią wysłuchał Hassa i Ottona, a z jeszcze większą niechęcią podążył za odchodzącym Ottonem.
- Takiś pewien, Otto, tych trzech godzin? Jak na moje oko, pogoda jest całkiem niepewna. Zmokniemy jeszcze! Ech, co ja z wami mam... - Zamilkł na chwilę, po czym jeszcze dodał: -Jak zacznie lać, to i tak nic nie zobaczymy! Ani ziół, ani innych szczegółów, i tyle z tego będzie!
Po drodze cyrulik dalej jeszcze marudził, znów wspominając coś o tym, że zaraz może zacząć padać, albo że trzeba będzie się suszyć, potem czyniąc uwagi na temat konieczności leczenia u wszystkich przeziębienia w przypadku zmoknięcia, a dalej towarzyszom ciężko już było uważnie tego słuchać, więc dalsze szczegóły, poza wypowiedzią z jakimś dziwnym słowem (Jak można tak nie stosować się do profilaktycznych porad cyrulika?! Jeszcze wam zapłatę za napary na przeziębienie policzę!"), umykały.
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 16-06-2015 o 10:03.
Kawalorn jest offline