Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2007, 22:26   #6
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Rozciągasz Night, i nie potrzebnie się tłumaczysz. Czyli plus od ciebie na Neuro to różnorodność?
Cytat:
jeśli Ty preferujesz taki styl i sprawia Ci to radość w tym systemie to jest Plus
No tak, ale jak mówiłem neuro ssie, bo za dużo tego do wyboru, tak naprawdę gra nie wspiera wszystkich tych stylów, więc 4 kolory neuro działa tylko w teorii (czytaj: Jak MG się postara a i Gracze coś dadzą). Sam system wspiera chrom ( co mi wisi, bo nie gram w neuro), wystarczy spojrzeć na sztuczki które w każdym stylu gry dają to samo, cechy działają tak samo, suwak działa tak samo. Bo jeżeli styl gry ma zależeć od statów przeciwnika... To powinni to zaznaczyć w podręczniku. nie będe więcej pisał, chyba że nazwa atematu zmieni się z "zalety...", na "rozmowa o Neuroshimie".
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 07-04-2007 o 22:32. Powód: dopisałem pare głupich rzeczy które ssą
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem