Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2015, 21:16   #14
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Staracie się trzymać razem, lecz jeśli np. na obu skrzydłach wasi obrywają, a w centrum sytuacja jest stabilna to rozdzielenie się byłoby potrzebne. W trakcie sesji bbędzie wami dowodził James, chociaż będą to tylko podstawowe rozkazy w stylu: Calius, osłaniaj nas.
Chyba, że coś się zmieni ...
Sensowne rozwiÄ…zanie, nie trzyma graczy na smyczy.

Trochę się rozpisałem, postaram się tego nie robić za często, szczególnie, że zaczęła się zadyma i jak zrozumiałem z rekrutacji, tutaj będziemy bardziej akcja po akcji rozpatrywali posty.

Mam nadzieję, że moje poczynanie ma sens, chociaż moja postać posiada jako druga osoba z oddziału broń przeciwpancerną.

EDIT: zapomniałem napisać. Deklaracje odnośnie pola walki zaczynają się na końcu posta, od pogrubienia.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 21-06-2015 o 21:21.
Ogryzek Szatana jest offline