Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2015, 12:16   #46
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
No i jadziem dalej.

- malahaj, devilnevercr: tu raczej wiadomo, co napisać. Jeśli Wróbel, bądź Magnar zdecydują się przeszukać zabójcę, znajdą przy nim: srebrnika i dziesięć miedziaków, niewielki kołczan na plecach z sześcioma bełtami i sztylet przy pasie. Oprócz tego zauważą broszę spinającą pod szyją jego płaszcz, na której wygrawerowano ten symbol. Opcjonalnie możecie też złożyć sobie dialog w trójkę, gdyż na końcu pojawia się Meinholf. Poproszę też deklarkę, co robicie dalej.

- Fyrskar: opcjonalnie dialog z malahajem i devilnevercr via PW/GG no i podjęcie decyzji, co robicie dalej. Jeśli Meinholf podejdzie do zabitego, zobaczy tę samą broszę, którą znalazł w kuchnio-jadalni.

- Lakatos, Santorine: tak jak Panowie wyżej, możecie sobie złożyć jakiś dialog via PW/GG, choć to oczywiście zostawiam w Waszej gestii. Posty zakończcie mi deklaracją - idziecie na piętro, dołączacie do pozostałych, robicie coś jeszcze innego? Wiecie ocb.


Od najbliższego weekendu mogę być średnio dostępny czasowo na forum (ale tylko w weekendy), więc umówmy się, że czas na odpis dla Was to przyszły poniedziałek, 29. czerwca. Oczywiście, jeśli się sprężycie, postaram się zapostować jeszcze w tym tygodniu.

Acha, i jeszcze jedno: jeśli macie jakieś uwagi, zażalenia czy inne sugestie odnośnie mojego prowadzenia, to dajcie znać, w końcu każdemu ma się tutaj dobrze grać, prawda?

Pozdrawiam!
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline