Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2015, 16:11   #6
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Spoko pomysł.
Osobiście planuję wziąć udział w innej sesyi wampira ale nigdy nie grałem Kłakiem i sama ideał "mieszanki kulturowej" mi jak najbardziej odpowiada. Zwłaszcza że już kiedyś w mej głowie rodziły się pytania "Co się stanie gdy do koterii dorzucić Lupina zmuszonego do współpracy, a także postawić na ich drodze nie tylko politykę Spokrewnionych ale Żmija również?"
Pozostaje jednak termin...
Jeszcze pytanie techniczne jeśli miałbym tworzyć jakąkolwiek kartę (czy to kainity czy kłakostwora) z jakich podręczników planujesz korzystać? Bardziej nWoD czy raczej stary dobry Świat Mroku?

Pozdrawiam, a jeśli nie uda mi się wziąć udziału to liczę na dodatkowy rekrut za jakiś czas
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline