Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2015, 16:38   #7
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Mike, aby gra miała sens i sprawiała przyjemność gracze muszą być kreatywni i przedsiębiorczy. Nie oczekuje, że gracze będą za mnie tworzyć fabułę. Nie o to chodzi. Ja stwarzam możliwości, a gracze muszą podjąć decyzje i działać. Prowadzenie graczy za rękę nie leży w moim stylu.
Tyle w kwestii "gracze pociągną fabułę"

A co do ras, to oba dzieła Pentex raczej miałby małe szanse. Choć nie wykluczam, że pomysł na postać może mnie przekonać. Liczę jednak na bardziej powszechne łaki, niż tego typu dziwactwa.
Anasazi, choć może nie jakieś powszechne to są jak najbardziej do zaakceptowania.

Smirrnov będę opierała się na starym WoD, choć jak widać niewiele z oryginalnego metaplotu zostało. Jest to moja wizja nadnaturalnej apokalipsy.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline