Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2015, 02:15   #13
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
Okazało się bowiem, że Święty Korpus dysponuje nie tylko środkami i bronią konwencjonalną. Żołnierze Świętego Korpusu zostali wyposażeni także w aparaturę pomagającą im wykrywać i eliminować nadnaturalnych. Wszyscy żołnierze posiadali specjalne maski oraz kombinezony, które wydatnie wspomagały ich w walce z nadnaturalnymi i likwidowały wszelkie przewagi, jakie ci posiadali.
(...)
Specjalne karabiny z pociskami wypełnionymi substancją, zwaną Entropiną.
Zbierały one śmiertelne żniwo i stały się koszmarem wszystkich nadnaturalnych.
Żołnierz Świętego Korpusu


Zarówno na temat wyposażenia, jak i broni żołnierzy Świętego Korpusu krąży wiele plotek. Oficjalna propaganda mówi o specjalnej broni śmiertelnej dla wszystkich nadnaturalnych.
Podstawą nowej broni jest substancja, zwana Entropiną. Kilka najczęściej powtarzanych rzecz na temat tej substancji:
- występuje w trzech stanach skupienia;
- ponoć wywołuje obłęd wśród nadnaturalnych, coś co można nazwać połączeniem padaczki z wampirzym, czy wilkołaczy szałem;
- powoduje odczucie ognia trawiącego od wewnątrz, co z kolei sprawia, że ofiara chce się rozerwać i ugasić ogień;
- ponoć powoduje zaburzenia w postrzeganiu rzeczywistości;
- zniekształca ciało w potworny i niekontrolowany sposób;
- wywołuje wrzenie krwi w żyłach;
Zważywszy na właściwości Entropiny nie ma pewności, że jest to jedna substancja.

Mówi się, że kombinezony Świętego Korpusu, to zaawansowane cyberpancerze, głęboko zintegrowane z ludzkim ciałem. Dzięki szeregu urządzeń i usprawnień niwelują wiele przewag nadnaturalnych w konfrontacji z śmiertelnymi.

Nie będę tworzył listy odnośnie szkolenia Świętego Korpus, gdyż jest to tajemnica dla waszych postaci. Wiedza waszych postaci na ten temat, to suma krążących plotek i własnych doświadczeń.
Jak wspomniałem za wolne punkty będzie można wykupić dodatkowy zestaw informacji na temat świat po "Rozdarciu Zasłony"
Nie będą to jednak żelazne fakty, a jedynie mniej lub bardziej pewne plotki. Po wydaniu punktów i określeniu przez gracza, jaki zakres wiedzy go interesuje, ja wylosuje poziom wiarygodności danego zbioru informacji.
Będzie można wykupić bonus do rzutu, który zwiększy szanse na bardziej wiarygodne informacje.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline