Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2015, 22:58   #664
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Dziękuję za dobrą sesję, trzymającą w napięciu i pozwalającą się rozwinąć. Posty przychodziły mi niezwykle łatwo, może sam w sobie mam coś z Isaac'a

To była sesja, do której odpisywałem z przyjemnością i bez żadnego przymusu (choć sam początek był dość trudny dla mnie). Historia zakończyła się tragicznie dla mojego bohatera (może nawet gorzej niż w [mini sesja] Bieszczadyl ([Mini sesja] - Bieszczady) ), ale to idealnie wpasowywało się w jej charakter.

Dziękuję MG i współgraczom za to, że razem mogliśmy stworzyć taką dobra historię, którą na pewno będę wspominał

Zarazem moment na zakończenie był idealny i przedwczesny. Fabularnie cięzko było by ciągnąć sytuację dalej, ale jednak szkoda, że przygoda się zakończyła

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za dobrą zabawę
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline