Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2015, 13:24   #122
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Ja nie chciałem dyskutować, chciałem obciążający plecak z rzucić. Taki majdan, że niekoniecznie darmowa akcja. Ja tam bym nawet się nie czaił z pięściami, od razu do łuku.
A czy walka, czy nie - dla nas w realu różnicy czasowej to nie ma. Tak, piję do Ciebie, ale bez wyrzutów do Ciebie.

No ja wiem, że nie na każdy pojedynczy, ale że w ostatnich dwóch odpisach nie dostałem w ogóle. :P No ale mniejsza o nie. PD-ki, nie PD-ki, zostałem pominięty również przy bramie, a tam ewentualnie pogadać mogłem (ale Ardel już napisał, że nie zauważył, zdarza się, sprawa zamknięta)

Skórznia to zbroja skórzana, a ten w przeszywanicy to ten z grubym płótnem? (nie chodzi nawet o dokładne staty, tylko o to, który ma słabszą zbroję - czy ten po środku, i który się do nas odezwał - czy też ten po środku)
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 25-06-2015 o 13:30.
Kawalorn jest offline