Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2015, 22:10   #20
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Niestety, muszę opuścić chatę i brak mi czasu na dokładne wyjaśnienia. Cytuję więc z forumowe FAQ:

Cytat:
Wszyscy mówią o tym Google Docs - jak to działa?
Jest to - mówiąc w skrócie - internetowy word. Ktoś - niekoniecznie Ty - musi założyć w sieci dokument, po czym dać Ci do niego linka. Jeśli doc nie ma ograniczonego dostępu nie musisz się tam nawet logować. Jeśli ma - właściciel musi dodać Twojego maila do listy osób mających wstęp do dokumentu; logujesz się i możesz pisać. Zazwyczaj każdy gracz wybiera sobie określony kolor czcionki, by było widać kto napisał daną kwestię. Gracze nie muszą być obecni w tym samym czasie, toteż zwyczajowo boldem wyróżnia się kwestie nowe, by nie umknęły. Każda osoba widzi wypowiedzi swoje i poprzednika; można tam też odzyskać skasowany przypadkiem tekst. Obecnie doc ma również swój chat (jak na fb), można dodawać do tekstu komentarze boczne (jak w wordzie) i w nich również dyskutować. Używa się go głównie do dialogów i rozgrywania walk.
Jak ktoś (Cluttie? ) mógłby objaśnić koledze dokładniej, odwdzięczę się reputacją.

Cytat:
Może wypróbujemy ten?
OK

Cytat:
Kolejne pytanie, czy musimy być praworządno-dobro-neutralnymi frajerami szukającymi questów & kultystów? Bo Arno na mutantach już się raz sparzył... Chciałbym sobie zagrać kimś małodobrym, takim, co nie będzie miał oporów przed pobiciem dobrych obywateli dla kilku karli. Chociaż to i tak zależy też od innych graczy, więc mam nadzieję na jakieś dogadanie się co do drużyny.
Chciałem to proponować. Jestem na tak, ale to już graczy się popytasz, jak ogłoszę wyniki rekrutacji.

Cytat:
e. Arno za czasów służby wojskowej - zwróć uwagę na minę "co ja robię tu?".
 
Fyrskar jest offline