Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2015, 23:25   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ją mam pomysł niekonwencjonalny ale że sesja też taką jest to spróbuje i zobaczenia co ty na to gdzieś widziałem atut który pozwalałby mieć postaci osłabioną drugą postać z innej rasy. Ją mam taki pomysł żeby stworzyć poważnie niepełnosprawnego metysa który miałby jedno sprawne oko i rękę z tubylców betonu. Nadrabiałby te braki dobrym kontaktem z duchami technologii i silną wolą. Jego towarzyszem byłby parabolicznych Samsa i totem Karaluchy nakazały im współpracować.

To byłby taki duet w stylu hodora i brana tylko Samsa bardziej myślący a metys nie męczący i przydatny

Nafajniej to by było jakby się ktoś znalazł chętny do grania samsą, mam jeszcze pomysł że mój metys mógłby się oddać do obozu i próbować rozwikłać tajemnicę. I Samsa po mógłby mu zbiec
 
Brilchan jest offline