Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2015, 12:28   #18
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Eleishar rekrutację zawsze można przedłużyć, to nie problem.
Khan w Ameryce? Musiałbyś to jakoś zgrabnie uzasadnić.

Brilchan lubię niekonwencjonalne pomysły, ale ten jest słaby i raczej nie wytrzyma próby konfrontacji z fabularną rzeczywistością.
Po pierwsze ogólnie słabo mi pasuje, aż tak mocne okaleczanie postaci. W tym świecie taka jednostka zginęłaby w pierwszych dniach po "Rozdarciu Zasłony"
Po drugie na pewno nie pozwolę, aby jeden gracz prowadził dwie postacie
Po trzecie pisałem, że dzieła Pentexu mają słabe szanse na włączenie do gry. A w takiej konfiguracji, to już tego nie widzę.

Żeby nie było, że tylko rzucam potencjalnym graczom kłody pod nogi, to na jakiś duet ras, w tym jedna postać mocno okaleczona, mógłbym się zgodzić. Jeżeli oczywiście tak bardzo zależy, ci na graniu kaleką. Tylko wspólnik twojej postaci musiałby być prowadzony przez innego gracza. Ostatecznie mógłby to być mój NPC.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline