Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2015, 23:53   #29
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
wybaczcie, miałem problemy techniczne, komputer nawalił a będąc daleko od domu nie miałem jak go przywrócić do porządku.

Co do kapłana to dobrze opisał to Tom. Przywódca sfory to jej mózg, a kapłan to serce. Głównym obowiązkiem kapłana jest pilnowanie by wszyscy członkowie sfory pili swoją krew nawzajem (powstaje wtedy Vinculum, pomniejsze więzy krwi które spajają sforę). Jest też tym który przeprowadza wszelkiego rodzaju rytuały (np jest istotny przy przeistoczeniu nowych członków). Kapłan może być z dowolnego klanu i zazwyczaj posiada wiedzę okultystyczną. Nie jest powiedziane że musi to być Tzimisce, większość z nich wręcz się nie nadaje bym powiedział :P
Ta funkcja wymaga trochę doświadczenia z systemem (nie z forum a po prostu z sabatem).

W związku z moją nieobecnością (nie odpisywałem, co mogło spowolnić parę osób), jak i faktem że trwała/trwa sesja studencka przychylam się do próśb i przedłużam termin do niedzieli.
 
Halfdan jest offline