Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2015, 09:50   #359
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam...
Słowa tej bardowskiej pieśni odbiły się w głowie Gunthera zaraz po tym, jak garnek trzasnął w ścianę, niedaleko wcale cennej głowy mężczyzny. Cennej dla niego ma się rozumieć. Przełknął ślinę i zrejterował, nie oglądając się już za siebie. Niczym jakie gusła, ale kto by tam teraz się nad tym zastanawiał!
Kiedy zatrzasnęły się za nimi drzwi, Kuntz dyszał jak po długim biegu.
- No ładnie. Mam dość tej wsi. Różne rzeczy w życiu widziałem, powiem ci, ale tej wsi mam zwyczajnie dość. Wracamy do poprzedniego planu? Czyli szybko wyłazimy stąd, w stronę gdzie podobno udali się ci złodzieje, a następie zaczajamy się w pobliżu i czekamy na nocną wyprawę hrabiego, coby go śledzić? Nawet jak istotnie coś mu skradziono i to nie on jest przyczyną... tego co widzieliśmy w kopalni, to tych, na których nas posłał dogonić i tak szans nie mamy.
 
Sekal jest offline