Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2015, 14:51   #21
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Oba ciekawe, chociaż krótkie ale częste posty w pierwszej propozycji trochę mnie odstraszają. Mimo to od dawna korci mnie drużyna inspirowana Szczurami.
Z drugiej strony równie ciekawy jest drugi koncept. Grałem w parę solówek i wspominam je dobrze. Wspominałeś jednak o innej szkole, masz na myśli coś autorskiego czy wykorzystanie szkoły Gryfa (jako jedynej nie opisanej w kanonie)? Swego czasu zastanawiałem się też nad "wiedźminem". Chłopakiem przygarniętym i wyszkolonym przez wiedźminów ale nie poddanym mutacjom. Szybkim i sprawnym jednak bez refleksu Geralta i może z szczątkowym talentem magicznym (umożliwiającym składanie znaków). Oczywiście podawałby się za prawdziwego wiedźmina. Z tego co kojarzę Triss i Vesemir wspominali w "Krwi elfów", że były takie osoby. Pociągała mnie też od zakończenia Sezonu Burz szkoła Kota. Czy takie koncepty by pasowały do Twojej wizji sesji?
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline