Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2007, 20:44   #34
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Na razie dostałem karty od Tomega, Odyseji, Markusa i Legiona. Wszystkie postacie są dobre bądź bardzo dobre. Mam nadzieję, że welf i gold także niedługo prześlą mi swoje karty postaci. Zapraszam też w dalszym ciągu wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji, przydaliby się jacyś wojownicy na sesji, bo urodzaj na magów, kapłanów i druidów mam, czekam także na Aegona i Xorina, których postacie zapowiadają się ciekawie.

Mam pytanie także do dziobona,Viróza i Astara: czy w ogóle zamierzacie wziąć udział? Jeśli tak to czekam na karty z otwartymi ramionami.

Dzisiaj późno w nocy, lub jutro kolejna część mojej opowiastki.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline