Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2005, 20:44   #5
Frost
 
Reputacja: 1 Frost ma wyłączoną reputację
Witam wszystkich!To pierwszy post tutaj.Bardzo się cieszę że znalazłem ciekawe forum poświęcone Dragonlance.
Moja przygoda z DL rozpoczeła się jakieś 2 lata temu.Otóz podczas sesji RPG u kumpla(gramy w D&D,Erthdawna,Warhammera)przeglądałem zbiory jego ksiązek fantasy i natrafiłem na kroniki.Pożyczyłem trzy pierwsze tomy i.....Zakochałem się od pierwszego wejrzenia!Wspaniały epicki świat pełen magii,z wartką akcją,ciekawymi postaciami,poteznymi smokami.
W niecały tydzień przeczytałem kroniki i wiedziałem jedno hce jeszcze! Potem nastąpiły wielogodzinne nasiadowy w Gdańskim Empiku gdzie czytałem Legendy,Magie Krynu,Kuźnie Dusz.Oczywiście w miare moich skromnych możliwości finansowych staram się kupować pozycje ze świata DL.Ostatnio czytałem Bratnie Dusze.
Kiedy uzyskałem dostęp do netu zaczełem poszukiwać informacji na tematy związane z DL.Odwiedziłem dziesiątki stron,ściągnełem ebooki,jestem aktywnym członkiem kilku for i czytałem wiele fanowskich opowiadań(sam nawet napisałem kilka) i wciąż mi mało!
 
Frost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem