Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2015, 20:49   #25
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Odepchałem skrzynkę.

Icarius: A może, jeśli masz dostęp do "Ścieżek Przeklętych" avek jednego z BG, Otwina Beschlagera?

Co do początku w fajtklubie - proponować chciałem coś podobnego, ale myślałem raczej o walkach na pięści na jarmarku. Jeśli wolisz fajtklub, to też OK.

Co do miasta - optuję za Altdorfem. Najlepiej położony.

Mam koncept na początek dla Ardela (od razu będzie miał szansę na zdobycie kontaktu na Uniwersytecie). Dla Arno też, jak widać. Jak ktoś chce zacząć wraz z Cluttiem - pisać. Inni - jeśli macie pomysł na rozpoczęcie sesji w jakiejś sytuacji, to piszcie, jak nie, to musicie zdać się na los i moją decyzję.

Cytat:
Mistrzu Gry, zdecydowałem się na rozwój postaci w stronę gladiatora.
Zmodyfikuj kartę postaci.

Przeniosę niedługo mechaniczną część Waszych KP (i statsy towarzyszy Icariusa) do materiałów, żeby mieć je pod ręką.

Cytat:
Mistrzu, gramy na rozwój profesji szlachcica według drzewka z któregoś artykułu Grimuaru? Bo jak tak, to jako drużyna celujemy w kolejnego Elektora, tyle że w sosie zbójni... zbójecko-awanturniczym.
Nie znam.

Skończę materiały i doca, rozpoczęcia sesji dawał będę po kolei. Powiedzcie mi, kto chce zacząć z Arno.
 
Fyrskar jest offline