Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2015, 22:18   #94
Lakatos
 
Lakatos's Avatar
 
Reputacja: 1 Lakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znanyLakatos wkrótce będzie znany
To i ja dorzucę swoje trzy grosze nad temat szyku w jakim maszerujemy. Choć dyskusja jaka się wywiązała jest dla mnie trochę zaskakująca.

Też wydaje mi się poprzedni szyk za najkorzystniejszy.

Cytat:
Stworzyłem go na podstawie tego, w jakiej kolejności odpisywaliście i jakie padały deklaracje.
Zawsze z google docs kojarzyło mi się premiowanie graczy bardziej aktywnych. Ci którzy jako pierwsi odpisywali nadawali ton rozgrywce, a reszta musiało już jakoś się dopasować. Skoro jednak gramy głównie na forum, a praktycznie wyłącznie to moim zdaniem kolejność postów nie powinna mieć znaczenia, a jeśli już to w sposób minimalny. To znaczy, zwracam uwagę na to co napisał ktoś przede mną, żeby się szczegóły zgadzały w naszej narracji, może było poprowadzić dialog i nie wychodziły różne kwiatki.

No, ale kiedy kolejność postów bierze górę, to dochodzi do jakiś głupich sytuacji, tak jak ta teraz.

A co to deklaracji. To może na przyszłość, jeśli uważasz Kenshi, że w naszych postach czegoś nie zadeklarowaliśmy lub nie uzgodniliśmy, to dopytaj/przypomnij o tym w komentarzach. Czasami jak się okazuje, nie dla wszystkich pewne kwestie wydają się oczywiste i dochodzi do nieporozumień.

A co do samej rozgrywki.

1.Korytarz, którym idziemy cały czas wygląda na wydrążony ludzką ręką, czy może już bardziej to wygląda jak naturalne jaskinie?

2.Hargin mógł już coś podobnego do tego stwora już spotkać. Potrafi go nazwać i coś o nim wie?
 
Lakatos jest offline