Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 04:58   #12
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Niestety jestem na forum zbyt krotko aby znac mechaniczny limit znakow w postach. Jezeli pytanie dotyczylo tego jakie dlugie posty ja preferuje od graczy to spokojnie szalec mozecie. O ile nie beda to posty dlugosci jednego czy dwoch zdan, w zupelnosci bede zadowolona. Szczegolnie, ze mam zwyczaj prowadzenia na zasadzie gry. Wyglada to mniej wiecej tak ze ja prowadze swoja postac wraz z wami, a przy okazji opisuje swiat i skutecznosc waszych akcji. Mam nadzieje ze nikomu nie bedzie to przeszkadzac.
Moja postac to mezczyzna wiec mysle ze Cold jakos to przezyje. Nie osmielila bym sie zagrac kobieta ;D
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline