Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2015, 14:56   #16
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Pogadanka to domyślnie odpisy i sesja. Tam składacie deklaracje, opisy itd. Najlepiej, by nie pisać co chwila wiadomości - cały kontakt z MG ograniczyć do tego dokumentu.

Machnąłem na szybko pierwszy wpis, w jakiś sposób rozpoczynając sesję. Postaram się oblecieć wszystkie "Pogadanki" jak się da. Zostało mi jeszcze trochę pracy no i ten tutorial. Powoli jednak będziemy ruszać.

Sam uczę się tego PBF'a jeszcze i nie wszystko jest dla mnie jasne. No ale wybrałem metodę prób i błędów. Muszę przyznać, że wszyscy bardzo dzielnie znosicie tę Rebelię
Postaram się też ćwiczyć w stylistyce odpisów, bo przyznam, że sesje mówione to nie to samo co pisane. Tak więc wybaczcie na razie ich jakość.
 
Martinez jest offline