Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2015, 03:24   #1
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
Supernatural neo-noir cyberpunk?

Wreszcie została dzisiaj przeze mnie spisana spora część ostatniego pomysłu, jaki mi przyszedł do głowy.

Co wy na kampanię gdzie gracze prowadziliby agencję detektywistyczną w świecie będącym mieszaninką neo-noir, cyberpunka i nadprzyrodzonych istot w mitologii alternatywnego chrześcijaństwa? Gracze mieliby do wyboru dostępną listę zadań - nie musieliby wszyscy ślęczeć nad jednym i tym samym, mogliby podzielić się w teamy, jak np. trzeba będzie kogoś przesłuchać, to wysłać postacie umiejące zastraszać, a jak wejść do Hipernetu, to te z umiejętnością hipackowania. Większa część zadań byłaby powiązana np. trzeba by było odwiedzić tych samych informatorów lub lokale, więc trzeba by było uważać na decyzje. W planie byłyby cztery duże zadania i jedno powiązane z nimi wszystkimi, kończące sesję (być może związane z nadchodzącym zakończeniem drugiego Milenium, ale niekoniecznie), oprócz tego kilka-kilkanaście zadań pobocznych których nie trzeba wykonać, ale nagrodą byłyby oczywiście dodatkowe dolary, punkty na rozwój oraz ciekawe artefakty. Różne misje miałyby różny klimat, np. część byłaby bliska horrowi, część rozgrywałaby się głównie w sieci i Hipersieci, a część dotyczyła bardziej spraw nadprzyrodzonych, jeszcze inne zaś bardziej detektywistycznych.

Oto informacje wstępne:
Wstępny zarys świata
Informacje na temat kościołów
Informacje na temat przeciwników, jakich gracze mogą spotkać
Mechanika walki - wszystko poza walką storytellingowo
Tworzenie i karta postaci

Materiały, które jeszcze by były udostępnione przed zabraniem się za przygotowywanie sesji samej w sobie to Miasto, Sklepy i Korporacje które mają swoje siedziby w Mieście, a także Hipermiasto. Potem powzwałyby jednocześnie Zadania, Lokacje i Postacie. Kompendium Lokacji i Postaci byłoby od początku częściowo dostępne dla graczy, obejmując dotychczasowe miejsca zdobywania informacji.

Wiem, że nie mam na koncie portalowym wielu postów. Dalibyście szansę nowemu przybyszowi na poprowadzenie takiej sesji?
 

Ostatnio edytowane przez cat meat : 06-07-2015 o 03:36.
cat meat jest offline