Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 10:33   #18
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Cytat:
Napisał julekpb Zobacz post
To na tej samej zasadzie, co się powie, że w grze internetowej nie może być lagów, bo to by przeszkadzało w grze. A serwer jest, jaki jest, więc i lagi są. Czyli z ograniczeniem... Kto wie? Jak się kiedyś rozpiszemy to zobaczymy
Julek jedna sprawa o której zapominasz - lagów w przeciwieństwie do limitu się nie ustawia ('Dzisiaj walniemy im trzysekundowe, a jutro dwu!' ) tylko wynikają one ze słabości serwera. Limit posta tak jak limit PW musi być ustawiony, nie robi się sam z siebie. Pożyjemy zobaczymy, może jest, ale nawet jeśli jest to jest to tak kosmiczna ilość znaków, że ciężko będzie ją przekroczyć.

BTW. Wkleiłem tutaj przed chwilą 10 stron z e-booka i dałem podgląd, nie było żadnego problemu. (Jak jest za mało znaków w wiadomości to wyrzuca błąd nawet przy podglądzie, więc przy zbyt dużej powinno się dziać to samo.) Będziesz rypać dziesięciostronicowe eseje? (Więcej stron mi się nie chciało testować. :P)
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline