Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2015, 15:54   #22
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Googolplex na pewno ruszy. Może ma tylko weekendy wole a w tygodniu mało czasu? Poczekaj do wieczora. Ja wiem, że w pierwszych dniach jest podnieta nową sesją, sam tak mam i wręcz co 5 minut odświeżam stronę Załóżmy już teraz, że nie czekamy zbytnio na odpisy innych.

Jest Doc, każdy ma na pewno program piszący, jest priv do MG. Można tworzyć poboczne historie niezależnie od głównego wątku (przy którym wszyscy powinni być obecni postami). Jak ktoś chce, to i ciekawą retrospekcje zrobi czyszcząc pamiątkowy nóż, wspominając pierwszą obławę na siebie itp...

Można ze spokojem zająć się "sobą", noc jest długa, a przypomnę że to raczej łaki śpią w nocy a pijawki nie. Stwórz sobie jakiś wątek poboczny, na który przelewać będziesz nadmiar energii i zapału do sesji. A potem zalej na długim i dopracowanym postem którego miło się przeczyta.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline