Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2015, 22:19   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oooo! Armielówka... Kosmiczna... I to taka fajoska jak widzem... Hmm... Ale u mnie z czasem w realu tak słabiej ostatnio... A termin rekruty dość ktrótki jak widzę... No ale na wszelki wypadek to mam parę pytań


1 - Czyli właściwie nie trzeba mieć psychopatycznej postaci? Skoro wysyłani taki nawet co mogli coś zrobić a jeszcze nie mieli okazji to ktoś w stylu złodzieja samochodów czy piromana też mógłby być? Chodzi mi, że niekoniecznie taki klasyczny, zatwardziały kryminalista, supertffardy glina czy inne takie?

2 - Te anomalie... Znaczy dobrze czytam, że celowo w jedna z nich wysłano statek? Więźniowie o tym wiedzieli od początku gdzie lecą? Było coś wiadomo wcześniej co/jak jest po drugiej stronie?

3 - Ten statek to póki nie kopsnął sie przez ten portal to działał normalnie? Czyli więźniwie byli w swoich celach czy pi x oko jak w normalnym wiezieniu? Byli przez ten czas przytomni? W sensie, że nie w jakich hibernatorach czy coś takiego? Po drugiej stronie portalu mieli gdzieś dolecieć w jakieś konkretne miejsce na jakąś planetę czy coś takiego?

4 - Te wszystkie gangi i sektory opanowane przez więźniów... W sumie... To jest jakas komunikacja jakimis głośnikami, radiem czy jakoś tak między nimi? Bo w sumie... Jeśli czegoś krzywo nie czytam a my jesteśmy od nich oddzieleni... To chyba i tak nie ma za dużo szans na spotkanie/dotarcie ich do nas czy nas do nich? Czy jednak da się jakoś?

5 - Te anomalie/demony. Ktoś przeżył jakoś spotkanie z nimi albo nagrał czy co tak, że wiadomo choć z grubsza co to i jak wyglądają?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline