Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2015, 22:34   #82
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Jak zwykle o terminie zapomniałem - to wieczór (powiedzmy, że 19.00) w czwartek najbliższy. Jak ktoś ma problemy z weną/czasem, tylko pisać, ja przedłużyć termin mogę.

Jeden z bandytów, jak widać, leży martwy w krzakach, drugi zakneblowany (powiedzmy) i schwytany, trzeci stoi, gdzie stał i dłubie w nosie. Kuca dobrze będzie uspokoić, bo bojowi, to i nielękliwy, ale wściekłe "ihaa" wydać z siebie może. A wtedy cały misterny plan w...

Wiadomo gdzie.

E. Ustosunkuję się do propozycji Kerma z posta sesyjnego i powiem, że bardziej owego bandytę przypomina Skali. Podobny kolor brody (jasnowłosy Durak wali kolorem swoich kędziorów z kilometra). Sylwetką obaj przypominają khazada w tym samym stopniu.
 

Ostatnio edytowane przez Fyrskar : 07-07-2015 o 11:43.
Fyrskar jest offline