Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 12:15   #39
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał merill
Tak abyście wiedzieli coś o sobie nawzajem, każdy z was powie ile będzie uważał za stosowne reszcie drużyny.
Uff... ulżyło mi.

Nie żebym był niecierpliwy i nie żebym kogoś poganiał. Postacie tworzone na szybko są najczęściej nienajlepsze, a teraz do tego mamy okres świąteczny, wiec ludzie wolą przebywać z rodziną, niż siedzieć i tworzyć postacie. Ja to w pełni rozumiem, jednak trzeba też pamiętać, że im szybciej wszyscy przyślą, co mają przesłać, tym szybciej Merill zdecyduje o składzie drużyny i w końcu zaczniemy.

Z tego, co widzę pięć osób dało bardziej lub mniej kompletne postacie. Pozostało jeszcze sześć osób (o ile nikt się nie wycofał). Ponawiam pytanie g_o_l_da: Ktoś ma zamiar grać klasą walczącą?

Cytat:
Napisał Tomeq
No nareszcie!
Chyba w czasie naszego „cudownego” wodnego święta, ktoś wypłukał mi mózg. Czy możecie mi (metodą łopatologiczną) wytłumaczyć, o co chodzi?
 
Markus jest offline