Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2015, 23:34   #32
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Leminkainen Zobacz post
lepiej dawać następną wiadomość niż edytować poprzednią, zwłaszcza jeśli ktoś już odpowiedział
W sumie racja. Tak wyszło dlatego, że pierwotnie miałem napisać tylko pierwszą część (czyli nic więcej nie wnieść do tematu), ale w trakcie przyszła mi do głowy jeszcze ta jedna ewentualność. Jak widać niezupełnie słusznie, chociaż na moje oko absolutnego laika jakaś tam zbieżność jest... Tak czy inaczej czegoś się dowiedziałem.

Jeżeli za pieprzniczkę mimo wszystko przysługuje mi prawo zadania kolejnego pytania, to mogę odstąpić, bo w zasadzie zajrzałem do tematu przypadkiem, a sam ciekawej zagadki raczej nie wymyślę.
 
Betterman jest offline