Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 10:28   #87
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Niezłe podsumowanie.
A teraz moje.
Podałem nad wyraz jasne zasady rekrutacji. Po usłyszeniu Twojej koncepcji postaci jedną z pierwszych rzeczy które ci napisałem było że wyląduje w paczce 'inne' i jakie będą tego konsekwencje. Co, najwyraźniej, nie miało pożądanej przeze mnie donośności.
Może nabierze jej kiedy wyjaśnię dlaczego wybrałem taką formę: prowadzę dając graczom dużą swobodę. Opisują pierdoły, gadają z nieistotnymi NPCami, pielęgnują kwiatki, co tam komu grafomańskie zapędy na klawiaturę przyniosą. Gramy w RT, grę o dużo mniejszym nacisku na walkę niż inne 40stki. 2+2? Na oko Twoja postać miałaby możliwość brania udziału w 10-15% rozgrywki. Maksimum jednej trzeciej, jeżeli miałbym do końca siły ciągle zmieniać świat pod nią.
Nawiasem, wynika to z tego że zbudowałeś postać do Only Wara na mechanice Rogue Tradera. Ale to ciągle miało szansę przejść, jako że...

...proponowałem Ci pewno malutkie oszustwo. Gdybyś splótł historie swojej postaci z inną, bylibyście jak transakcja wiązana. Obaj, albo żaden. Czyli raczej obaj. Bylibyście, gdybyś skorzystał. Ogryn miałby kogoś do ciągłej interakcji, kogoś kto będzie go ciągnął za drużyną zamiast zostawić w pudełku jak narzędzie kiedy nie potrzeba ciągłego strzelania. Kto pomyślałby jak wepchnąć giganta w miejsce które z racji wrodzonej klaustrofobii ogrynów sam nie byłby w stanie wejść a z braku polotu sam nie potrafiłby ominąć problemu. I mogę się założyć że drastycznie odwróciłoby to proporcje głosów.

'pod wiadomymi warunkami' oznacza te same kryteria co reszta. Wystarczy że zrobi ciekawą, wnoszącą coś do wspólnej historii postać która nie będzie już na poziomie konceptu popadała w konflikt z innymi postaciami i będzie skłonna do integracji. Może nawet dokończyć dzień po(bo są to te osoby, od których dostałem niekompletne KP, a nie zaczynające od zera). I wtedy 'od razu' dostanie się do gry. Bułka z masłem.

A teraz od ludzkiej strony: jest mi niezwykle przykro że czujesz się zawiedziony. Gramy dla przyjemności, a takie coś definitywnie nią nie jest. Ale mam nadzieję że rozumiesz moje pobudki.

Rekrutacja zakończona sukcesem, proszę o przeniesienie jej do archiwum
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 08-07-2015 o 14:24.
TomBurgle jest offline