Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 11:05   #1
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
Legendy Koronusa - komentarze

Witam wszystkich którzy przebrneli przez rekrutację w całości.
No to od razu mięsko, miesiąc czekania to dość.

Pierwszy komentarz będzie modyfikowany tak aby zawierał odnośniki do wszystkiego co potrzebne bez grzebania po całym wątku

20 lat między końcami waszych historii a czasem rozgrywki to nasz bufor. W miarę gry będzie się zapełniał; możecie sypać historyjkami z dawnych lat, jak to razem coś załatwialiście, ja czasem będę wyciągał stamtąd jakiegoś NPCa czy wątek. Ogólnie to w granicach rozsądku(a po rekrutacji wiem już że żadne z Was nie ma tym problemu) korzystajta do woli. Na przykład na opisy skąd wzięliście silnik plazmowy Jovian 1 w tak cudownym stanie i jeszcze wam za to dziękowali. Albo jakie śmieszne rzeczy przyszły wam z daniną(lub w dowolnej innej formie wyjaśnienia czym jest wasz PF którą pani kapitan wybierze za waszymi podszeptami)
  1. Szerokość avatarów = 200px lub 100px, wybierzcie sami.
  2. Wybierzcie startowy sprzęt. Ten losowy jest naprawdę w cholerę losowy, od bezcennego ale szkodliwego po samobieżne cuda( z komponentami dla okrętu włączenie). A opcja wzięcia kilku sztuk czegoś dla całego zespołu warta rozważenia.
  3. Zbudujcie okręt za 60SP; to czego nie wydacie wraca do PF. Kiedy będzie zgodna wersja wszystkich graczy, dawajta go do mnie, wsadzę go do stoczni B/017 C III orbitującej w tym samym układzie co Port Wander
  4. Then, wasze KP są kompletne i lecą do mnie(jeszcze raz), ja sobie ponotuję co trzeba i mogę rzucać.
Tak, cała stronka specjalnie dla Was. Ale to tylko pomoc, gra odbywa się tutaj.

Brudnopis do załatwiania spraw które zajęłyby milion postów albo PW(np rzutów)
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 13-08-2015 o 22:02.
TomBurgle jest offline