Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 11:33   #2
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hmm... nie wiem jak u innych z historią, ale w przypadku mojej postaci mającej tylko doświadczenia i zdolności, płaszcz na grzbiecie i puste kieszenie, myślałem o skaptowaniu dopiero na niedługi okres przed gotowością okrętu. Jeżeli uważasz że +20 lat jest fajniej to się dostosuję, ale nie sądzisz, że załatwianie administracji i potajemne szykowanie okrętu było dziełem rodu Rogue Traderów do którego przynależy kapitan, a my, że tak powiem, dopiero się poznamy, po ewentualnych kontraktach i okresach próbnych bliżej roku-dwóch?

...nawet z rekrutki emanuje pośpiech w dokończeniu remontu okrętu i skleceniu załogi.

Then again, jeżeli masz tajemny plan fabularnie to pewnie że pójdziemy dwadzieścia lat w przód...
 
-2- jest offline