Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 19:59   #7
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Seconded? Już wcześniej kminiliśmy trochę. W sumie z małymi statkami problem jest taki, że i tak wydamy na nie dużo Ship Pointów, a nie mają żadnych szaleństw ze względu na ograniczenia ładowności i/lub generowanej mocy. Przez chwilę byłem wielkim zwolennikiem przekazanego rodowi Firestorma z podwójną baterią na dziobie... ale to nie mogło udać.

Plus lekki krążownik może wykonywać niemal dowolne zadania. Jest krypiasty, ale to zdaje się dobrze oddawać pośpiech i stan surowy jednostki, ewidentnie przejętej od Marynarki.

Plus MAM MODEL DAUNTLESSA bo BFG to najlepszy system jaki był.

EDIT:

Przeczytałem, oczywiście po fakcie, zasady tworzenia statku jakie nam dałeś zmodyfikowane. Jednak trzeba przemyśleć sprawę.

Mam tylko jedno pytanie: podręcznikowo załoga zaczyna na 30-tkach, nie ma tam zatem wyceny w SP ulepszenia z 20 do 30, ile to by było SP u Ciebie?
 

Ostatnio edytowane przez -2- : 08-07-2015 o 20:16.
-2- jest offline