Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2015, 20:31   #9
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
E, o załogę się martwiłem. Tak to rzeczywiście Dauntless wygląda ok. Jeszcze ten archeotech kusi - mogąc zainwestować w archeotechowy generator można by i Firestorma konkretnego urządzić może z dodatkowymi generatorami, i systemami przeciwpożarowymi by je opanować...

EDIT:

Dobra, moje propozycje dla współgraczy. Propozycja Zell jest super. Inna opcja, którą myślę, że da się wycisnąć, to reprezentatywna fregata rodu, z tego co wiem przejęta od Navy?

Firestorm będący Vessel of the Fleet, nastawiony na bycie okrętem reprezentatywnym i zmilitaryzowanym, z koszarami, luksusowymi kwaterami, operą (bo kapitan każe) i bibliotekami?

Wydaje mi się, że pomiędzy archeotechowym napędem zaoferowanym pod dostęp za 2 SP przez naszego MG, dodatkowymi generatorami z Into Storm rzeczywiście możemy zmieścić na okręcie baterie dalekiego zasięgu (Sunsear, z podstawki) i _podwójną_ lancę dalekiego zasięgu (Sunhammer, Into Storm).

Bylibyśmy szybcy, niezależni, zdolni powalczyć z każdym eskortowcem lub wręcz paroma, no i mielibyśmy klasę.
 

Ostatnio edytowane przez -2- : 08-07-2015 o 20:46.
-2- jest offline